Intencje mszalne 09.06-16.06.2024r.

9.06 –  Niedziela – 10 Niedziela Zwykła, rok B

7.00

†Marianna Bednarz (12r.), ††Bednarzów, ††Hajdów

7.00

†Stanisław Ożga (of. Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w Janowie Lubelskim)

9.30

Dz.-bł. w intencji Helenki z okazji 4 rocznicy urodzin

9.30

†Józef Korga, ††Chałasowskich

11.00

†Józef (22r.), ††Grzybów, ††Puźniaków

11.00

STANISŁAWÓW

12.30

Dz.-bł. z okazji 40 rocznicy ślubu Marii i Krzysztofa

12.30

†o. Józef Krzaczek (20r.)

12.30

†Piotr Mateja, Anna, Wawrzyniec, ††Matejów, ††Pisklaków

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.9

10.06 – Poniedziałek

7.00

Dz.-bł. w intencji Jakuba z okazji urodzin

7.00

†Helena Momot (of. bratowa Krystyna Studnicka z dziećmi)

18.00

†Wanda Herda (30dz.)

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.10

11.06 – Wtorek – św. Barnaby, Apostoła

7.00

†Stanisław Szwed (18r.), Franciszek, Zofia, ††Kusiaków

7.00

†Helena Momot (of. Dorota Kudełka i Aleksandra Mazur)

18.00

†Józefa (20r.), ††Cieciorów, ††Najdów

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.11

12.06 – Środa

7.00

†Halina Gontarz (3r.)

7.00

†Helena Momot (of. Agata i Wiesław z rodziną)

18.00

†Czesław Korga (5r.), ††Korgów, ††Mazurów

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.12

13.06 – Czwartek – św. Antoniego z Padwy

7.00

†Aniela Łagożna (of. Mariusz i Elżbieta Krzaczek z rodziną)

7.00

†Helena Momot (of. Janusz Momot z rodziną)

18.00

†Jacek Bogdanowicz, ††Bogdanowiczów

18.00

†Stanisław Gargol (30dz.)

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.13

14.06 –Piątek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

7.00

†Anna Garbacz (12r.), Antoni Garbacz (33r.), ††Garbaczów

7.00

†Stefan, Marianna, Stanisław, Józefa, ††Kulów, Michał, Aniela, ††Późniaków

7.00

†Helena Momot (of. rodzina Matejów)

18.00

Dz.-bł. w intencji Zofii z okazji 79 rocznicy urodzin oraz Ewy z okazji 40 rocznicy urodzin o zdrowie, Boże błog., potrzebne dary i łaski

18.00

†Antoni Kolaszyński (11r.), ††Kolaszyńskich, ††Kulów

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.14

15.06 –  Sobota

7.00

†Helena Momot (of. rodzina Kierepków)

7.00

†Helena Momot (of. koledzy z pracy Eugeniusza)

7.00

†Janina Nieścior (30dz)

18.00

Dz.-bł. z okazji 30 rocznicy ślubu Jadwigi i Marka oraz w intencji dzieci

18.00

†Stanisław Garbiec (11r.)

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.15

16.06 –  Niedziela – 11 Niedziela Zwykła, rok B

7.00

†Stefan Sadoń (17r.)

7.00

†Helena Momot (of. rodzina Momotów z Biłgoraja)

9.30

Dz.-bł. w intencji Piotra i Lucyny z okazji imienin

9.30

†Tadeusz Zaśko (6r.), ††Zaśków, ††Droździelów, dusze czyśćcowe

11.00

†Lucyna, Stanisław, ††Lalów

11.00

STANISŁAWÓW

12.30

MSZA ŚW. PRYMICYJNA

18.00

†Krzysztof Pakuła, Jadwiga

18.00

†Kazimierz Mielniczek – Greg.16

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230 (poza okresem wakacyjnym -VII-VIII)

- godzina 1700 - od października do marca (czas zimowy)

- godzina 1800 - od kwietnia do września (czas letni)

W Stanisławowie
- godzina 11 00 (w wakacje godz. 800)
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800 (1700- czas zimowy)

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony