Duchowa Adopcja Dziecka Poczętegob_140_0_16777215_0___images_fotki-podstron_adopcja.jpgDuchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest przyrzeczeniem podjęcia się codziennej modlitwy trwającej przez okres dziewięciu miesięcy. Celem tej modlitwy jest uratowanie życia jednemu nienarodzonemu dziecku, któremu grozi śmierć i uproszenie potrzebnych łask na całe jego dalsze życie. Imię dziecka objętego duchową adopcją znane jest jedynie Panu Bogu.


Duchowa Adopcja składa się z trzech elementów:

  • codzienne odmawianie jednej tajemnicy Różańca Świętego
  • codzienne odmawianie modlitwy w intencji dziecka: "Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzeni, który opiekował się Tobą po urodzeniu - proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę Cię, daj rodzicom miłość i odwagę aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś Amen."
  • podjęcie dowolnego dobrego uczynku

 

Duchowa adopcja jest jedna z dróg wypełnienia Jasnogórskich ślubów Narodu Polskiego.

b_140_0_16777215_0___images_fotki-podstron_adopcja1.jpg

b_140_0_16777215_0___images_fotki-podstron_adopcja2.jpg1. Modlitwa codzienna

Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodzi?a Ci? z miłością, oraz  za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekować się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.
2. Dziesiątek różańca.
3. Dobry uczynek .Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony