Galilea

 

DLA KOGO JEST “GALILEA” ?

 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą wierzącą czy niewierzącą, młodą czy w sile wieku, samotną czy żyjącą w małżeństwie, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego “Galilea” może być miejscem dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na każdą osoby poszukującą żywej relacji z Bogiem.

 

CZYM SĄ DOMY ZMARTWYCHWSTANIA ?

 

Podstawą Wspólnoty są Domy Zmartwychwstania. Są to małe 7-12 osobowe grupy, spotykające się w prywatnym domu na radosnej modlitwie uwielbienia, czytaniu Słowa Bożego (Biblii), dzieleniu się swoim doświadczeniem życia, wiarą oraz modlitwie za siebie nawzajem.

W czasie tych spotkań szukamy w Biblii inspiracji życiowych oraz uczymy się budową braterskie przyjaźnie i cieszą się życiem z Jezusem.

 

W naszej Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie, za zgodą Księdza Proboszcza Zenona Mrugały, działamy od 18.02.2014r. Naszym opiekunem jest ks. Tomasz Leńczuk.

 

CHCESZ UCZESTNICZYĄ W SPOTKANIU ?

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Spotkania naszej Wspólnoty odbywają się w każdą środę o godzinie 18:30. Jeżli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Dominiką (tel.: 791 288 832) lub wejdź na stronę www.galilea.pl.

 

Czekamy na Ciebie z radości?!

 

 

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony