T Y D Z I E Ń   W Y C H O W A N I A

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie

15 – 22 WRZEŚNIA 2019

„Zamieszkać razem z Jezusem”

NIEDZIELA – 15 września 2019

11.00 – Msza Święta Rodzinna – rozpoczęcie Tygodnia Wychowania

PONIEDZIAŁEK – 16 września 2019

18.00 – Msza Św.  dla Przedszkola i uczniów kl. 0, I, II Szkół Podstawowych. Poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów klas I.

WTOREK – 17 września 2019

18.00 – Msza św. dla uczniów kl. III Szkół Podstawowych z terenu naszej parafii. Spotkanie z rodzicami i dziećmi dotyczące przygotowania do 1. komunii św.

ŚRODA – 18 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów kl. IV, V Szkół Podstawowych
18.00 – Msza Św. z udziałem uczniów

CZWARTEK – 19 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów klas VI, VII, VIII Szkół Podstawowych
18.00 - Msza Św. z udziałem uczniów, po Mszy św. spotkanie z młodzieżą  klas
VI i VII na temat przygotowania do sakramentu bierzmowania.

Galilea

DLA KOGO JEST “GALILEA” ?

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą wierzącą czy niewierzącą, młodą czy w sile wieku, samotną czy żyjącą w małżeństwie, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego “Galilea” może być miejscem dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na każdą osoby poszukującą żywej relacji z Bogiem.

CZYM SĄ DOMY ZMARTWYCHWSTANIA ?

Podstawą Wspólnoty są Domy Zmartwychwstania. Są to małe 7-12 osobowe grupy, spotykające się w prywatnym domu na radosnej modlitwie uwielbienia, czytaniu Słowa Bożego (Biblii), dzieleniu się swoim doświadczeniem życia, wiarą oraz modlitwie za siebie nawzajem.

W czasie tych spotkań szukamy w Biblii inspiracji życiowych oraz uczymy się budową braterskie przyjaźnie i cieszą się życiem z Jezusem.

W naszej Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie, za zgodą Księdza Proboszcza Zenona Mrugały, działamy od 18.02.2014r. Naszym opiekunem jest ks. Tomasz Leńczuk.

CHCESZ UCZESTNICZYĄ W SPOTKANIU ?

Serdecznie zapraszamy!

Spotkania naszej Wspólnoty odbywają się w każdą środę o godzinie 18:30. Jeżli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Dominiką (tel.: 791 288 832) lub wejdź na stronę www.galilea.pl.

Czekamy na Ciebie z radości?!