XVIII Niedziela Zwykła – 04.08.2019r.

1.    Dzisiaj 1. niedziela miesiąca. po  sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu lipcu.

2.    Dzisiaj w Górecku Kościelnym-Dąbrowa XXIV Festiwal Maryjny. Organizatorzy zapraszają.

3.    We wtorek, 06 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. W Stanisławowie o godz. 11.00.  Odpust w parafii Tereszpol.

4.    W piątek, 09 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

5.    Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było  5 osób.

6.    Składamy serdeczne podziękowanie parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów  na nocleg z Pieszej Pielgrzymki z Zamościa na Jasną Górę, a mieszkańcom Długiego Kąta za poczęstunek na trasie.

7.    Trwają prace remontowo – restauracyjne zewnętrznej elewacji naszego kościoła. Wykonuje je firma Joint Venture p. Jarosława Wojciechowskiego z Wożuczyna.  Dziękujemy za ofiary składane na odnowienie naszego kościoła. W ubiegłym tygodniu zostały złożone następujące ofiary: - bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Górniczej, "Bóg zapłać".

8.    Módlmy się za pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Zamość-Jasna Góra, za przebywających na wakacjach i urlopach oraz za rolników, o dobrą pogodę na czas zbiorów.

9.    Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U N E

- Kamil Kulpa, par. tutejszej i Emilia Chrzanowska z par. św. Jadwigi w Łojach – zapowiedź II.