T Y D Z I E Ń   W Y C H O W A N I A

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie

15 – 22 WRZEŚNIA 2019

„Zamieszkać razem z Jezusem”

NIEDZIELA – 15 września 2019

11.00 – Msza Święta Rodzinna – rozpoczęcie Tygodnia Wychowania

PONIEDZIAŁEK – 16 września 2019

18.00 – Msza Św.  dla Przedszkola i uczniów kl. 0, I, II Szkół Podstawowych. Poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów klas I.

WTOREK – 17 września 2019

18.00 – Msza św. dla uczniów kl. III Szkół Podstawowych z terenu naszej parafii. Spotkanie z rodzicami i dziećmi dotyczące przygotowania do 1. komunii św.

ŚRODA – 18 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów kl. IV, V Szkół Podstawowych
18.00 – Msza Św. z udziałem uczniów

CZWARTEK – 19 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów klas VI, VII, VIII Szkół Podstawowych
18.00 - Msza Św. z udziałem uczniów, po Mszy św. spotkanie z młodzieżą  klas
VI i VII na temat przygotowania do sakramentu bierzmowania.

XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019r.

1.    Dzisiaj taca na WSD. W imieniu ks. rektora i alumnów składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary.

2.    We wtorek, 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel. W sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim XIII Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, zaś w Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu Dziecezjalna Pielgrzymka Sołtysów. Wyjazd pielgrzymów z naszej parafii do Tomaszowa Lubelskiego sprzed kościoła o godz. 09.30.  W naszym kościele o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za dar Szkaplerza św.

3.     W przyszłą niedzielę, 21 lipca z okazji rozpoczynającego się 20. Tygodnia św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po każdej Mszy św.  błogosławieństwo kierowców i  poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji możemy wziąć udział w Akcji św. Krzysztof -           1 grosz za 1 kilometr bezwypadkowej jazdy i złożyć ofiarę na zakup misyjnych środków transportu.  O godz. 7.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich Rodzin.

4.    Przyjmujemy zapisy na XXXVII Pieszą Pielgrzymkę z Zamościa na Jasną Górę. Szczegóły dla zainteresowanych podajemy w kancelarii parafialnej.

5.    Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego  dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6 osób.

6.    Ofiary na kościół- bezim. z Hamerni,  bezim. z ul. Biłgorajskiej, bezim. z ul. Leśnej, "Bóg zapłać".

7.    Katolickie Przymierze Mężczyzn zaprasza na coroczny zjazd mężczyzn do Krasnobrodu w dniu 21 lipca. Rozpoczęcie o godz. 9.00 Mszą św. w Sanktuarium, następnie konferencja dla mężczyzn, spływ kajakowy oraz ognisko. Koszt 60 zł. Zapisy u p.Marka -  tel. 883 098 633

8.    Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U N E

- Rafał Piotr Dobek i Anita Dobek z d. Żebrowska, oboje par. tutejszej – zapowiedź II.
- Janusz Dragosz, par. św. Jakuba Ap. w Prusicach i Paulina Dragosz z d.Malec, par. tutejszej – zapowiedź I.
- Łukasz Marek Garbiec i Aleksandra Ewa Garbiec z d. Grzyb, oboje par. św. Brata Alberta w Lublinie – zapowiedź I.
- Daniel Janiuk i Anna Magdalena Janiuk z d. Studnicka, oboje par. tutejszej –  zapowiedź I.