V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019r.

V Niedziela Wielkanocna  – 19.05.2019r.1. Dzisiaj o godz. 11.00 uroczystość  1.Komunii św., do której przystąpi 26 dzieci, /13 dziewczynek i 13 chłopców/.   Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 12.30, a w Stanisławowie o godz. 8.00. Odpust w parafii Susiec.


2. Dzieci 1.Komunijne uczestniczą w Białym Tygodniu do środy włącznie we Mszach św. o godz. 18.00. W czwartek pielgrzymka dzieci do Sanktuarium św. Antoniego w Radecznicy. Wyrażamy wdzięczność ks. Tomaszowi za przygotowanie dzieci do  1. Komunii św., dziękujemy też p. kościelnemu, p. organiście, rodzicom dzieci za  posprzątanie kościoła, troskę o wykoszenie trawy oraz za wykonanie nowych ławek na placu przykościelnym.


3. W czwartek w Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Pielgrzymka Młodzieży Bierzmowanej.


4. W piątek, 24 maja o godz. 10.00 odbędzie się V Pielgrzymka Matek dzieci z niepełnosprawnością do Sanktuarium w Krasnobrodzie.


5. W piątek o godz. 16.30 próba dla dzieci klas IV przed Rocznicową Komunią św. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę, 25 maja o godz. 09.00.


6. Rodziców dzieci Komunii św. Rocznicowej prosimy o  pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę o godz. 09.30.


7. W przyszłą niedzielę, 26 maja o godz. 11.00 Komunia św. Rocznicowa dla dzieci klas IV. Taca na budownictwo sakralne. Z tej racji będziemy gościli ks. Roberta Strusa, proboszcza Katedry w Zamościu, który za pozwoleniem ks. biskupa będzie zbierał ofiary na remont Katedry Zamojskiej.  O godz. 16.00 poświęcenie pól: Górniki Nowe, Górniki Stare i Szopowe.


8. Ofiary na kościół:  bezim. z Hamerni   "Bóg zapłać".


9. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Radecznicy w sobotę, 25 maja. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 8.45. Zapisy w zakrystii do środy, 22 maja. Zapraszamy wszystkich chętnych.


10. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie https://darna100.pl/


11. Zmarł śp.+ Rachański Jacek z ul. Kamiennej. Termin pogrzebu nieustalony. Wieczne odpoczywanie…


12. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony