T Y D Z I E Ń   W Y C H O W A N I A
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie

15 – 22 WRZEŚNIA 2019

„Zamieszkać razem z Jezusem”


NIEDZIELA – 15 września 2019


11.00 – Msza Święta Rodzinna – rozpoczęcie Tygodnia Wychowania

PONIEDZIAŁEK – 16 września 2019

18.00 – Msza Św.  dla Przedszkola i uczniów kl. 0, I, II Szkół Podstawowych. Poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów klas I.


WTOREK – 17 września 2019

18.00 – Msza św. dla uczniów kl. III Szkół Podstawowych z terenu naszej parafii. Spotkanie z rodzicami i dziećmi dotyczące przygotowania do 1. komunii św.

ŚRODA – 18 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów kl. IV, V Szkół Podstawowych
18.00 – Msza Św. z udziałem uczniów  

CZWARTEK – 19 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów klas VI, VII, VIII Szkół Podstawowych
18.00 - Msza Św. z udziałem uczniów, po Mszy św. spotkanie z młodzieżą  klas                   
VI i VII na temat przygotowania do sakramentu bierzmowania.IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019r.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019r.1. Dzisiejsza niedziela nosi nazwę Niedzieli Radości "Laetare".  Od dzisiaj Msze św. wieczorowe odprawiane będą  o godz. 18.00 w związku ze zmianą czasu. O godz. 14.00 Msza św. na ul. 29 Marca z racji 76 rocznicy Pacyfikacji Pardysówki. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej.


2. W tym tygodniu 1.piątek i 1.sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00.   W Stanisławowie w piątek o godz. 15.30. W sobotę adoracja eucharystyczna do godz. 21.00. Od godz. 20.00 modlitwa uwielbienia.


3. W sobotę, 06 kwietnia o godz. 10.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.


4. W przyszłą niedzielę z racji 1.niedzieli miesiąca po sumie Gorzkie Żale połączone z modlitwą za zmarłych w miesiącu marcu.


5.  Ofiary na k-ół:  bezim. z Warszawy  "Bóg zapłać".


6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: KŻR z ul. Batalionów Chłopskich i Górniczej, KŻR z Długiego Kąta Osady, KŻR p. Barbary Kowalczuk z Majdanu Nepryskiego, KŻR Morgi-Józefów,  KŻR p. Barbary Bojarskiej z Majdanu Nepryskiego, KŻR p. Zofii Rogowskiej z Majdanu Nepryskiego, KŻR z Legionu Maryi, „Bóg zapłać”.


7. Na bocznych ołtarzach znajdują się puszki, do których możemy złożyć ofiarę na jałmużnę postną.


8. Na stoliku z prasą możemy nabywać paschaliki  rozprowadzane przez Caritas Diecezji. Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.


9. Mieszkańców  Samsonówki prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.


10. Zachęcamy do lektury tygodnika „Niedziela”.


11. Caritas Parafii informuje, że w przyszłą niedzielę i Niedzielę Palmową będzie możliwość nabycia palm wielkanocnych wykonanych przez wolontariuszy. Zachęcamy do wsparcia tej akcji, a uzyskane środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne.


12. Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza w piątek, 12 kwietnia do udziału w drodze krzyżowej, która została przygotowana w oparciu o standardy idei Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Trasa rozpoczyna się i kończy przy naszym kościele, przebiega głównie przez las i liczy ok. 27 km. Więcej informacji na ten temat podamy w przyszłą niedzielę.


13. W niedzielę, 14 kwietnia odbędzie się „Diecezjalna Niedziela Palmowa” w Tomaszowie Lubelskim. Z naszej parafii planowany jest wyjazd młodzieży od VII klasy, zapisy do przyszłej niedzieli, koszt 15 zł. W programie: o godz. 13.30 zbiórka przed kościołem w Józefowie, przejazd do Tomaszowa Lubelskiego,  o godz. 14.45 wyjście procesji z kościoła św. Ojca Pio do kościoła NSPJ w Tomaszowie Lubelskim, o godz. 16.00 Eucharystia, o 18.00  w Amfiteatrze koncert Rapera „Anatoma” wraz ze  świadectwem Bartka Krakowiaka z projektu „Z Buta do Medjugorie” oraz  koncert Maleo Reggae Rockers.


14. Modlitwa.Z A P O W I E D Z I

- Michał Momot, par. tutejszej i Justyna Zub, par. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie – zapowiedź I.
- Zbigniew Radymiak, par. tutejszej i Barbara Agata Osikowska, par. Ducha Świętego w Przeworsku – zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony