XXXIII Niedziela Zwykła –18.11.2018r.

XXXIII Niedziela Zwykła –18.11.2018r.1. Dzisiaj po sumie zebranie Legionu Maryi członków wspomagających w sali parafialnej. O godz. 19.00 spotkanie Katolickiego Przymierza Mężczyzn. Bliższe informacje u ks. Marcina.


2. We wtorek, 20 listopada o godz. 12.30 będzie miała miejsce akcja polegająca na wywózce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Od jutra przed bramą kościoła zostanie wydzielone miejsce na składowanie zużytego sprzętu /np. komputery, drukarki, telewizory, radia, kable, akumulatory, itd./ Zbiórka zużytego sprzętu będzie trwała do wtorku, 20 listopada do godz. 12.00.  Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć Budowę Szkoły na Sawannie w Kenii. Po Mszach św. możemy pobrać ulotkę na ten temat. Szczegóły znajdziemy również na plakacie.


3. W sobotę,  24 listopada o godz. 10.00 w kościele w Józefowie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. W Stanisławowie o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wypominkowe.


4. W przyszłą niedzielę, 25 listopada Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym dniu kończy się rok duszpasterski, zwany liturgicznym.  Taca na WSD.


5. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne Maryjne w cenie 6 zł i książkowe rolników w cenie 26 zł. Zachęcamy do lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.


6. Ofiara na kościół: bezim. z ul. Źródlanej ,  „Bóg zapłać”.


7. Mieszkańcom Hamerni dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 2 osoby.


8. Dziękujemy parafianom, p. kościelnemu, którzy wczoraj pomagali grabić liście na placu przykościelnym. Wyrażamy wdzięczność p. Adamowi Naklickiemu z Borowiny oraz p. Mariuszowi Naklickiemu, jego firmie i pracownikom tej firmy za pomoc w wywiezieniu liści. Niech Pan Bóg udziela swego błogosławieństwa wszystkim, którzy aktywnie udzielają się przy pracach na rzecz naszego kościoła i naszej parafii. Bóg zapłać.


9. Terenowe Koło Przyjaciół Radia Maryja w Tarnogrodzie zaprasza na dwudniową, autokarową pielgrzymkę do Torunia na 27 rocznicę powstania Radia Maryja oraz do sanktuarium w Licheniu w dniach 01-02 grudnia br./sobota – niedziela/. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.


10. We wtorek, 20 listopada w godz. od 8.00 do 11.00 będzie możliwość wykonania bezpłatnego badania mammograficznego. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.


11. W czwartek, 22 listopada od godz. 12.00 w MOK odbędą się bezpłatne badania słuchu. Zapisy na listę  osobiście w Ośrodku Zdrowia lub telefonicznie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.


12. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony