T Y D Z I E Ń   W Y C H O W A N I A
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie

15 – 22 WRZEŚNIA 2019

„Zamieszkać razem z Jezusem”


NIEDZIELA – 15 września 2019


11.00 – Msza Święta Rodzinna – rozpoczęcie Tygodnia Wychowania

PONIEDZIAŁEK – 16 września 2019

18.00 – Msza Św.  dla Przedszkola i uczniów kl. 0, I, II Szkół Podstawowych. Poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów klas I.


WTOREK – 17 września 2019

18.00 – Msza św. dla uczniów kl. III Szkół Podstawowych z terenu naszej parafii. Spotkanie z rodzicami i dziećmi dotyczące przygotowania do 1. komunii św.

ŚRODA – 18 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów kl. IV, V Szkół Podstawowych
18.00 – Msza Św. z udziałem uczniów  

CZWARTEK – 19 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów klas VI, VII, VIII Szkół Podstawowych
18.00 - Msza Św. z udziałem uczniów, po Mszy św. spotkanie z młodzieżą  klas                   
VI i VII na temat przygotowania do sakramentu bierzmowania.XXVI Niedziela Zwykła – 30.09.2018r.

XXVI Niedziela Zwykła – 30.09.2018r.1. Dzisiaj po wieczorowej Mszy św. spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej.


2. Jutro, 01 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane będą codziennie po Mszy św. wieczorowej. Od jutra Msza św. wieczorowa w dni powszednie, święta   i niedziele będzie odprawiana o godz. 17.00. Dodatkowo w każdą niedzielę będzie nabożeństwo różańcowe prowadzone przez dzieci pod opieką pań katechetek  o godz. 10.40. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Dzieci będą otrzymywały za każde uczestnictwo odpowiedni obrazek, a na zakończenie zostaną ufundowane specjalne nagrody. Tych, którzy nie będą mogli przybyć do kościoła na to nabożeństwo zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie.


3. W środę, 03 października po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na Stadion Młodych. W czasie spotkania zostanie podany plan wyjazdu oraz należy dokonać wpłaty. Prosimy, aby osoby które nie mogą być tego dnia zgłosiły się do ks. Marcina.


4. W tym tygodniu 1.piątek i 1.sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00. W Stanisławowie w piątek  o godz. 15.30. W sobotę adoracja Eucharystyczna do godz. 20.00.


5. W przyszłą niedzielę z racji 1.niedzieli miesiąca po sumie adoracja Eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu wrześniu. Po błogosławieństwie procesja różańcowa wokół kościoła. O przygotowanie ołtarzy prosimy mieszkańców: 1. Józefowa, 2. Majdanu Nepryskiego, 3. Samsonówki, 4. ul. Batalionów Chłopskich. Zbiórka ofiar do puszek na Caritas.


6. Trwa nowenna do św. Siostry Faustyny. Jest ona prowadzona przez wolontariuszy naszej Caritas pół godziny przed Mszą św. wieczorową, a dziś pół godz. przed sumą.


7. Mieszkańcom  Hamerni  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób.


8. Ofiary na kościół: bezim. z Długiego Kata Osady, bezim. z Biłgoraja  "Bóg zapłać".


9. W środę, 03 października w MOK w Józefowie o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie szkoleniowe z ekspertami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w sprawie zasad Programu Czyste Powietrze.


10. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony