XXV Niedziela Zwykła –23.09.2017r.

XXV Niedziela Zwykła –23.09.2017r.1. Ojciec św. Franciszek odbywa w tych dniach pielgrzymkę apostolską po krajach nadbałtyckich: Litwa, Łotwa i Estonia. Módlmy się w Jego intencji oraz w intencji mieszkańców powyższych krajów.


2. W środę, 26 września rozpoczęcie nowenny do św. siostry Faustyny. Nowennę poprowadzą wolontariusze Caritas Parafii pół godz. przed Mszą św. wieczoro,wą a  w niedzielę pół godz. przed sumą.


3. W sobotę, 29 września święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.


4. Mieszkańców Hamerni prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę. W dniu wczorajszym nie było nikogo.


5. Ofiara na kościół- bezim. z Hamerni, bezim. z ul. Leśnej, "Bóg zapłać".


6. Do 01 października br można się jeszcze zapisać u ks. Marcina na nauki przygotowujące  do sakramentu bierzmowania, który planowany jest na wiosnę przyszłego roku. Dokładna data, po uzgodnieniu z ks. biskupem, zostanie podana         w późniejszym czasie.


7. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Stadion Młodych do Warszawy w dniu 06 października /sobota/. W zakrystii przyjmujemy zapisy młodzieży od 7 klasy Szkoły Podstawowej. Koszt ok. 70 zł. Szczegóły u ks. Marcina.


8. Caritas Parafii przyłącza się do misyjnej akcji pod nazwą: „Makulatura na studnię. Przynieś makulaturę – pomóż mieszkańcom Afryki”. 1 kilogram makulatury to 75 litrów wody. W związku z powyższym gorąco prosimy naszych parafian o gromadzenie makulatury. Zbiórka w ramach tej akcji odbędzie się w naszej parafii i w dekanacie Józefów 20 października 2018r. /sobota/ Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie.

9. Modlitwa.
Z A P O W I E D Z I  P R Z E D Ś L U B N E

- Kamil Brożko z par. Najświętszego Serca Jezusa w Tomaszowie Lubelskim i Patrycja Brożko z d. Malec z par. tutejszej – zapowiedź II.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony