T Y D Z I E Ń   W Y C H O W A N I A

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie

15 – 22 WRZEŚNIA 2019

„Zamieszkać razem z Jezusem”

NIEDZIELA – 15 września 2019

11.00 – Msza Święta Rodzinna – rozpoczęcie Tygodnia Wychowania

PONIEDZIAŁEK – 16 września 2019

18.00 – Msza Św.  dla Przedszkola i uczniów kl. 0, I, II Szkół Podstawowych. Poświęcenie przyborów szkolnych dla uczniów klas I.

WTOREK – 17 września 2019

18.00 – Msza św. dla uczniów kl. III Szkół Podstawowych z terenu naszej parafii. Spotkanie z rodzicami i dziećmi dotyczące przygotowania do 1. komunii św.

ŚRODA – 18 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów kl. IV, V Szkół Podstawowych
18.00 – Msza Św. z udziałem uczniów

CZWARTEK – 19 września 2019

17.30 – spowiedź św. dla uczniów klas VI, VII, VIII Szkół Podstawowych
18.00 - Msza Św. z udziałem uczniów, po Mszy św. spotkanie z młodzieżą  klas
VI i VII na temat przygotowania do sakramentu bierzmowania.

XXV Niedziela Zwykła –23.09.2017r.

1. Ojciec św. Franciszek odbywa w tych dniach pielgrzymkę apostolską po krajach nadbałtyckich: Litwa, Łotwa i Estonia. Módlmy się w Jego intencji oraz w intencji mieszkańców powyższych krajów.

2. W środę, 26 września rozpoczęcie nowenny do św. siostry Faustyny. Nowennę poprowadzą wolontariusze Caritas Parafii pół godz. przed Mszą św. wieczoro,wą a  w niedzielę pół godz. przed sumą.

3. W sobotę, 29 września święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. Mieszkańców Hamerni prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę. W dniu wczorajszym nie było nikogo.

5. Ofiara na kościół- bezim. z Hamerni, bezim. z ul. Leśnej, "Bóg zapłać".

6. Do 01 października br można się jeszcze zapisać u ks. Marcina na nauki przygotowujące  do sakramentu bierzmowania, który planowany jest na wiosnę przyszłego roku. Dokładna data, po uzgodnieniu z ks. biskupem, zostanie podana         w późniejszym czasie.

7. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Stadion Młodych do Warszawy w dniu 06 października /sobota/. W zakrystii przyjmujemy zapisy młodzieży od 7 klasy Szkoły Podstawowej. Koszt ok. 70 zł. Szczegóły u ks. Marcina.

8. Caritas Parafii przyłącza się do misyjnej akcji pod nazwą: „Makulatura na studnię. Przynieś makulaturę – pomóż mieszkańcom Afryki”. 1 kilogram makulatury to 75 litrów wody. W związku z powyższym gorąco prosimy naszych parafian o gromadzenie makulatury. Zbiórka w ramach tej akcji odbędzie się w naszej parafii i w dekanacie Józefów 20 października 2018r. /sobota/ Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie.

Z A P O W I E D Z I  P R Z E D Ś L U B N E

- Kamil Brożko z par. Najświętszego Serca Jezusa w Tomaszowie Lubelskim i Patrycja Brożko z d. Malec z par. tutejszej – zapowiedź II.