XXIII Niedziela Zwykła – 09.09.2018r.

XXIII Niedziela Zwykła – 09.09.2018r.1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem: „W poszukiwaniu drogi”. /odczytać program/


2. Dzisiaj taca na WSD. W imieniu ks. rektora i alumnów ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Po sumie zebranie Legionu Maryi członków wspomagających w sali parafialnej.


3. Dziś Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Rozpoczęcie o godz. 10.30 zbiórką delegacji z wieńcami przy Kaplicy Objawień na Wodzie. Msza św. o godz. 12.00.


4. W piątek, 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczorowej zbiórka ministrantów i lektorów w sali parafialnej.


5. W przyszłą niedzielę, 16 września  puszka na Katolickie Radio Zamość. Jest to Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich.


6. Ofiary na k-ół: bezim. z ul. Kamiennej, bezim. z Samsonówki, bezim.  z Hamerni, bezim. z ul. Górniczej , bezim. z ul. Targowej , bezim. z ul. 29 Marca, Serdeczne „Bóg zapłać”.


7. Mieszkańcom  Szopowego dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 4 osoby.


8. W przyszłą niedzielę przy Szkole Podstawowej w Majdanie Nepryskim odbędzie się impreza plenerowa „Wykopki 2018”. Rozpoczęcie Festynu o godz. 13.00. W programie m.in.  występy artystyczne: uczniów Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim,  Kapeli Rzemyki, Zespołu „Harmonia” z Tomaszowa Lubelskiego, zespołu  ”Solemis” z Łukowej,  występy Kół Gospodyń Wiejskich, imperium śmiechu – animacje dla dzieci, konkurs „Bezpieczeństwo i higiena pracy w rolnictwie”, zabawa taneczna z zespołem AKADOS oraz atrakcje kulinarne. Zaprasza Społeczny Komitet Organizacji Festynu i MOK w Józefowie.


9. Modlitwa.
Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony