XXXIII Niedziela Zwyk?a 17.11.2013 r.

1.      Dzisiaj   o godz. 12.30 Msza ?w. za zmar?ych cz?onków Apostolstwa Dobrej ?mierci. Po Mszy ?w. zebranie cz?onków Apostolstwa  w sali parafialnej.   Taca na budownictwo ko?cielne. Po Mszy ?w. wieczorowej spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Cz?owieka w sali parafialnej.

2.      W odpowiedzi na apel Ojca ?w. Franciszka i zgodnie z pro?b? Konferencji Episkopatu Polski, dzie? dzisiejszy jest ogólnopolskim dniem modlitwy i duchowej jedno?ci z cierpi?cymi mieszka?cami Filipin. Zechciejmy nasz? modlitw? i pomoc? materialn? wesprze? ofiary tajfunu i trz?sienia ziemi na Filipinach. Po ka?dej Mszy ?w. zbiórka ofiar do puszek na ten cel.

3.      Jutro, 18 listopada Rocznica Po?wi?cenia Ko?cio?a Katedralnego w Zamo?ciu.

4.      W pi?tek, 22 listopada wspomnienie ?w. Cecylii, patronki muzyki ko?cielnej.

5.      W sobot?, w Stanis?awowie Msza ?w. i nabo?e?stwo wypominkowe o godz. 9.00.

6.      W przysz?? niedziel?, 24 listopada Uroczysto?? Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczysto?? Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia M?odzie?y. Zbiórka do puszek na Katolickie Radio Zamo??.

7.     W zakrystii s? do nabycia kalendarze ksi??kowe rolników oraz kalendarze ?cienne KRZ.

8.     Ofiary na ko?ció?: bezim. z Osiedla D?ugi K?t.  Serdeczne „Bóg zap?a?”.

9.     Mieszka?com z Hamerni  dzi?kujemy za  pomoc w sprz?taniu ko?cio?a. By?y 4 osoby.

10.  Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony